Tel: +90 505 605 67 95
Expand search form
Adres: Kazımdirik Mah. Atatürk Cad. No:85/B Aliağa / İZMİR

Hakkımızda

Özbil Bilgisayar, 02.03.2020 tarihinde İzmir – Aliağa’da kurulmuştur. Bir çok kurumsal firmaya danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı, notebook tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

MİSYON

Özbil Bilgisayar olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı, domain tescil ve hosting hizmeti gibi servisleri müşterilerimize sunmaktır.

VİZYON

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmaktır.

 

Planlama

Günümüz teknolojisinde gelişen teknolojiyi takip etmek ve yeniliklerin uyarlanabilmesi için gerekli iş planları yapmak en önemli etmenlerden biridir.
Bu sebeple çalıştığımız kurumlarda öncelikli olarak planlar yaparak bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ölçeklendirme

Kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarının planlaması yapıldıktan sonra hangi ürün ve ürünlere ne boyutta ihtiyaç duyduğu analiz edilmektedir.
Bu doğrultuda firmanızın hangi cihazlar ile verimli çalışacağı belirlenerek doğru ürünlerin tespiti yapılmaktadır. Buda firmalara zaman ve para kazandırır

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Kurumlar belirli ürün ve cihazlara yatırım yaparlar fakat ürünlerin kurulumları ve kullanım alanları doğru olmadığı zaman bu ürünlerden gerekli olan faydaları alamamakta ve veri kaybı, yatırım maliyeti vb. gibi değer kayıplarına uğramaktadırlar.

Doğru seçim

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz üç ana başlık neticesinde kurum ve kuruluşların doğru ürün ve hizmetlere sahip olması için elimizden gelen tüm özveriyi göstermekteyiz.