Tel: +90 505 605 67 95
Expand search form
Adres: Kazımdirik Mah. Atatürk Cad. No:85/B Aliağa / İZMİR

Bilgisayar Bakım Onarım Hizmetleri

Günümüz teknolojisinde arızaların önüne geçebilmek, sistemlerin etkin ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak, iş gücü ve zaman kaybını önlemek için cihazlarınıza periyodik olarak bakım programları uyguluyoruz. Bu sayede veri kaybı gibi, virüs bulaşması gibi sorunlar ile karşılaşmıyor, sistemlerinizin ekonomik ömrü içerisinde yatırımınızın karşılığını ödemesini sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ekonomik ömrünü tamamlamış veya teknolojik olarak zamanın gerisinde kalmış sistemlerinin yenilenmesi konusunda danışmanlık ediyor, fiyat performans dengesi yüksek, kısa sürede geri dönüş sağlayacak ürünler tavsiye ediyoruz.

Kötü senaryo gerçekleşir ve sisteminiz arızaya düşer ise en kısa sürede soruna müdahale ederek öncelikle yerinde onarım sağlamaya çalışıyoruz. Yerinde onarım olamıyor ise teknik servisimizde sisteminizin sorununu çözümlüyoruz.

Bilgisayar bakım ve onarımı nasıl yapılır, nelere dikkat edilir?

Bakım ve onarım yaparken en büyük önceliğimiz müşterilerimizin verileri ve donanımının en az zarar ile kurtarılması. Bu nedenle birinci önceliğimiz verilerinin yedeklenmesi. Donanım arızalarında zincirleme etki yaratacak hasarların önüne geçmek için kontrollü testler ile sorunu tespit edip gerekli onarımı sağlıyoruz. Gerekli olduğu durumlarda müşterilerimizin onayını alarak parça değişimine gidiyoruz. Böylelikle cihazın ekonomik ömrünü uzatıyoruz.

Uzaktan Teknik Destek ve IT Hizmetleri

Bilgisayar bakım ve onarımının dışında, telefonla veya yerinde teknik destek hizmeti de veriyoruz. Müşterilerimizin kullandıkları server, bilgisayar, yazıcı, yedekleme üniteleri, ağ cihazları, yazılım, VPN, Anti Virüs, firewall, router, güvenlik sistemleri vb. ürünlerinin kurulumu, kullanımı, ayarlarının yapılması, yeniden yapılandırılması durumlarında çalışma saatleri içerisinde bize ulaşarak destek alabilmektedirler.

Bilgisayar sistemleri, yazılım, güvenlik sistemlerinde bakım, onarım ve teknik destek hizmetleriyle Özbil Bilgisayar bir telefon kadar yakınınızda.

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın