Tel: +90 505 605 67 95
Expand search form
Adres: Kazımdirik Mah. Atatürk Cad. No:85/B Aliağa / İZMİR

Kurumsal Bakım Anlaşması

Şirketinizin bilişim ihtiyaçlarını garantiye alın.

Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal bakım anlaşması denildiğinde sadece bilgisayar sistemleri düşünülse de network altyapısı, santral sistemleri, görüntü sistemleri, güvenlik kamera ve alarm sistemleri konularında kurumsal bakım anlaşmalarımız mevcuttur.

Bakım anlaşması nedir ?

İşletmeler arasından yapılan kurumsal bakım anlaşmaları müşteri beklentilerine göre belirlenmekle birlikte bu alanda herhangi bir sınır yoktur.
Kurumsal bakım anlaşması denildiğinde sadece bilgisayar sistemleri düşünülse de network altyapısı, santral sistemleri, görüntü sistemleri, güvenlik kamera ve alarm sistemleri konularında kurumsal bakım anlaşmalarımız mevcuttur.
Müşteri beklentilerine göre işletmede ihtiyaç duyulan tüm elektronik sistemler için uzman teknik ekibimiz bakım anlaşması ile hizmet vermektedir.
Kurumsal bakım anlaşmalarımız çerçevesinde müşterilerimiz tarafından bildirilen arıza bildirimleri ivedilikle çözülmekte, aynı gün çözülemeyen teknik sorunlar için ikame cihaz sağlanmaktadır.
Anlaşma yapılan elektronik sistemlerin aylık periyodik bakımları yapılmakta, periyodik bakımlar dışındaki arızalara sınırsız telefon, uzak bağlantı ve yerinde servis hizmetleri verilmektedir.

Neden bakım anlaşması yapmalıyım?

Kurumsal bakım anlaşmaları ile IT ve destek birimlerindeki personel ihtiyacı en aza indirilmekte, elektronik sistemlere müdahale edecek yüklenici firma teknisyenleri alanında uzman kişiler olmaktadır. Periyodik bakımlar ile sürekli takip edilen bilgisayar ve elektronik sistemleri veri kaybını önlemek için sürekli yedeklenmektedir. Anlaşmalar çerçevesinde arıza yapan sistemler yerine ikame ürünler ile iş sürekliliği sağlanarak zaman ve nakit kaybı önlenmektedir. Kurumsal bakım anlaşmaları ile işletmeler donanım masrafları hariç herhangi bir ücret ödemezler. Bu avantalarından dolayı birçok işletme kendi içinde her sistem için ayrı personel bulundurmak yerine kurumsal bakım anlaşmalarına yönelmektedir.

Bakım anlaşması fiyatları?

Kurumsal bakım anlaşması fiyatları anlaşma yapılan sistemler, elektronik sistemlerdeki ürün sayısı, periyodik bakım süreleri, sürekli personel görevlendirme durumlarına göre değişkenlik göstermektedir. Net bakım anlaşması fiyatı işletmede yapılacak keşif sonrasındaki projelendirme kısmında belirlenmektedir. Kurumsal bakım anlaşmaları için keşifler ücretsizdir

Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın