Tel: +90 505 605 67 95
Expand search form
Adres: Kazımdirik Mah. Atatürk Cad. No:85/B Aliağa / İZMİR

Firewall / Güvenlik Duvarı Çözümleri

Berqnet

– Siber Tehditlere Karşı Etkin Koruma
– KVKK ve 5651 Yasalarına Uyumluluk
– Saldırı Engelleme Sistemi (IPS)
– Şubeler Arası ve Çalışanlarla Merkez Arası Güvenli Uzak Bağlantı (VPN)
– Web ve Uygulama Filtreleme Özellikleri
– Misafirlere Güvenli İnternet Hizmeti Sunma (Hotspot)
– Birden Fazla İnternet Hattını Yedekli Kullanabilme
– Network Antivirüs Koruması
– Mobil Uygulama Aracılığıyla Raporlara Kolay Erişim
– Basit, Anlaşılır ve Türkçe Kullanıcı Arayüzü
– Farklı Ürünlerle Hızlı Entegrasyon Kabiliyeti
– %100 Yerli AR-GE


Fortigate

– Fortigate çözümleri arasında web filtresi, IPS, DLP, antivirüs, antispam ve antimalware gibi bütün bir UTM kontrolü yapılmaktadır. Fortigate çözümleri kapsamında merkezi yönetim sistemi; tüm güvenlik sistemleri oldukça kolay ve etkin şekilde yönetilmesini sağlar.
– Hassas verileri kaybetmeyi engelleyen ve yönetmeliklere uygunluk sağlayan bir sistemdir. E-posta ağ geçidi sağlayan fortigate çözümleri arasındadır. Fortiweb fortigate çözümleri ise bilinmeyen ve bilinen tüm saldırılara karşı koruyan web uygulama sistemleridir. Çok katmanlı ve korelasyon algılama yöntemleri kullanan bu fortigate çözümleri ise tüm zafiyetlerden korumaktadır.
Watchguard

WatchGuard UTM (birleştirilmiş tehdit yönetimi) platformu, ağ trafiğini istenmeyen e-postaları engellemeden veri kaybını önlemeye kadar tam kapsamlı bir güvenlik hizmet paketiyle yüksek performanslı bir şekilde filtreleyecek şekilde tasarlanmıştır. Gücünü çok çekirdekli işlemcilerden alan platform, bütün tarama motorlarını eşzamanlı çalıştırarak maksimum koruma sağlar ve kısa sürede etkili olur. Kaynaklar, veri akışı ile bu verinin gerektirdiği güvenlik hizmetlerine bağlı olarak paylaştırılır. Örneğin, web filtresi daha fazla kaynak gerektiriyorsa, diğer işlemciler otomatik olarak devreye girer. Böylece web trafiği akmaya devam ederken şirketinizin güvenliği sağlanır.Bugün size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın